?

Log in

Previous Entry | Next Entry

       Зневага до людей, яку проявили можновладці, самочинно ліквідувавши органи місцевого самоуправління, обурила багатьох киян. Правильно це робити чи ні, але таке рішення може приймати лише загальноміський референдум. Бо якщо так піде і далі, нас взагалі скоро перестануть помічати. Такі думки висловлювали сотні громадян на мітингу, що був організований кількома відомими громадськими організаціями біля будівлі КМДА під час розгляду питання у Київраді. Проте "глас народу" виявився пустим місцем для сотні "народних обранців", які вирішили на свій розсуд розпорядитися долею столиці України. Не зважили ані на сотні людей, що стояли перед будинком, ані на виступи нардепів, священників, громадських діячів, правозахисників…. Куди схотіли повернути - туди й вийшло.

Такі депутати і такий мер не мають права більше керувати столицею - одностайно вирішили кияни на мітингу. Народний депутат Кирило Куликов і низка громадських організацій заявили про початок підготовки загальноміського референдуму щодо доцільності ліквідації районних рад і водночас щодо висловлення недовіри і дострокового припинення повноважень депутатів Київради і мера Києва.

Вони повинні почути те, що ми про них думаємо. У Києві необхідно провести референдум, на якому кияни зможуть чітко і ясно висловити своє ставлення до нинішніх очільників міста. А воно майже в усіх однакове - ці люди повинні піти у відставку. Таку думку висловили 9 з 10 киян під час опитування. І понад 86% опитаних підтвердили необхідність проведення референдуму у Києві з приводу існування районних рад.

Питання, які планується винести на загальноміське обговорення, такі:

1.      Чи доцільним є існування районних у м.Києві рад?

2.      Чи підтримуєте Ви дострокове припинення повноважень депутатів Київської міської ради і призначення позачергових виборів до Київради?

3.      Чи підтримуєте Ви дострокове припинення повноважень мера Києва Л.М.Черновецького і призначення позачергових виборів мера Києва?

За законом, проведення референдуму складається з трьох основних етапів:

1.      Збори з утворення ініціативної групи (на зборах має бути не менше 200 мешканців міста, які мають право голосу).

2.      Збір підписів на підтримку референдуму (10% виборців міста)

3.      Власне сам референдум.

Збори з утворення ініціативної групи відбудуться 12 жовтня у приміщенні Будинку вчених (велика зала) за адресою м.Київ-34, вул.Володимирська, 45-а.

Реєстрація починається о 18.30.

До участі у зборах за законом допускаються тільки повнолітні мешканці міста, тобто особи, постійно зареєстровані у м. Києві. Тому при собі необхідно буде мати паспорт з відміткою про реєстрацію.

Запрошуємо усіх киян, небайдужих до долі свого міста і майбутнього своїх дітей, взяти участь у цьому доленосному заході.

Оргкомітет з підготовки референдуму.

ПРОХАННЯ ДО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДО ДОЛІ КИЄВА: ПЕРЕПОСТІТЬ У СЕБЕ І ПОВІДОМТЕ СВОЇХ ДРУЗІВ-КИЯН

 

Comments

( 2 комментария — Оставить комментарий )
don_katalan
3 окт, 2010 20:40 (UTC)
Головна проблема - відсутність хочь якихось виборів в Києві. Тому, скоріш за все 50% виборців ТІЛЬКИ на референдум не прийде. Тому його буде признано не відбувшимся. Зараз ця ідея - не прохідна :(
misyura
3 окт, 2010 23:07 (UTC)
За відставку Космоса? Запросто! Поки ПР не підгребла усе...
( 2 комментария — Оставить комментарий )

Profile

misyura
Alex Misyura

Latest Month

Июнь 2014
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Метки

Разработано LiveJournal.com
Designed by heiheneikko